+90 216 567 34 93
Apple Servis'e Hoşgeldiniz..

iPad Onarım

iPad Onarım

Eğer Apple marka ürün kullanıyorsanız teknik servis konusunda uzman iPad Servis hizmeti veren bir firma ile çalışmanız gerekmektedir. iPad Servis hizmetleri arasında en yayın yanılgı, servis veren firmanın iPad konusunda uzman olup olmadığının belirsizliğidir. Aslında iPad Servis işlerini yapan her firma uzman veya eğitimli değildir. İşte AppleTamiri & Apple Shop&Servis’in Türkiye’nin en güvenilir iPad Servisi olmasının başlıca nedenleri bunlardır. Yani; eğitimli, uzman, deneyimli ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeylerde yaşandığı bir teknik servis deneyimini sadece AppleTamiri & Apple Shop&Servis ile tanıştıktan sonra yaşayacaksınız.

Teknik Servis hizmeti almak güven ister, işte bu durumda AppleTamiri & Apple Shop&Servis olarak Türkiye’nin en güvenilir teknik servisi olmaktan gurur duyuyoruz ve bu gururu bize güvenen tüm müşterilerimize borçluyuz. Genç, dinamik ekibimiz size iPad Servis konusunda memnuniyet odaklı bir servis deneyimi sunacağına emin olabilirsiniz.

iPad Servis işlemlerinde genellikle; iPad ekran değişimi, iPad anakart tamiri, iPad sıvı teması, kamera değişimi, home tuşu değişimi, açma kapama tuşu değişimi gibi daha bir çok hizmetler yer almaktadır. Bu hizmetler için genellikle 15 dakika ila 1 saat arasında servis süresi gerekmektedir. iPad Ekran Değişimi Fiyatını mı merak ediyorsunuz? Bize ulaşın fiyat bilgisini ilgili arkadaşlarımız sizinle paylaşsın.

Servis Hizmetlerimiz Istanbul’un her yerinde (Bakırköy, Yeşilköy, Bahçeşehir, Ataköy, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Florya, Kadıköy, Ataşehir, Beşiktaş, Akatlar, Etiler, Ortaköy, Sarıyer gibi bir çok istanbul illerine) hizmet vermekteyiz.

iPad ServisiOnarım hizmeti verdiğimiz cihazların arasında, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Mini ve iPad Pro yer almaktadır. Eski model iPad’lar için destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. Websitemizden Canlı Yardım bölümünden de destek alabilirsiniz.

Teknik Servis iPad larda aynı gün içinde tamiri / onarımı gerçekleşmektedir. Yaklaşık 1-2 saat içerisinde arızalı , iPad ların servis hizmeti tamamlanmaktadır.

Günümüzde tüm dünyaca en çok tercih edilen tablet olan iPad , iPad servis şubeleri ile de başarılı bir hizmet sunmaktadır. iPad’in bir başka özelliği de yedek parçalarını, diğer markalar gibi piyasaya sürmemektedir. Bu özelliği ile kimi kitlece başarılı bir hizmet olarak nitelendirilse de bazı kitlelerce de eleştiri almaktadır. Bu özellik ile birçok yan sanayi tarafından imitasyon iPad parçaları piyasaya sürülmekte ve iPad tamiri bu parçalar ile yürütülmektedir.

Yorum yapın

Destek Sayfamız Açıldı. Apple ile ilgili tüm sorularına cevap buradaSoru Cevap