Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; sidebar_generator has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/appletamiri.net/httpdocs/wp-content/themes/AppleShopServis/inc/plugins/multiple-sidebars/multiple_sidebars.php on line 29
iPhone 8 İçin Beklenmedik Gelişme Ortaya Çıktı | Apple | Servis ve Shop
+90 216 567 34 93
Apple Servis'e Hoşgeldiniz..

iPhone 8 İçin Beklenmedik Gelişme Ortaya Çıktı

iPhone 8 İçin Beklenmedik Gelişme Ortaya Çıktı

Apple’ın merakla beklenen yeni seri akıllı telefonları için artık geri sayım başladı. Apple’ın bu sene piyasaya süreceği düşünülen akıllı telefonun 10.yıl için özel olarak geliştirilmiş model olması, bunun yanında ilk kez OLED iddialarının gündeme gelmesi ve daha birçok tasarım değişikliği söz konusu olması Apple’ın genel olarak gündem olmasını ve iPhone 8 için de her geçen gün yeni iddiaların gündeme gelmesini sağladı.

Birçok yenilik ile beraber gelecek olan telefonun hakkında ortaya atılan son iddia ise gündem olacak cinsten.

iPhone 8 Erken Mi Gelecek?

Bu kez ortaya atılan iddialar ne akıllı telefonun tasarımıyla alakalı ne de akıllı telefonun teknik özellikleri ile alakalı. Bu kez ortaya atılan iddialar akıllı telefonun doğrudan çıkışı ile alakalı oldu. Söz kon usu iddiaya konu olan ise aslında Apple’ın üreticilere gönderdiği iddia edilen bir rapor. iPhone 8 için gündeme gelen konuda markanın üreticilere yeni haberler gönderdiği ve artık iPhone 8 için parçaların birleştirilmesinin istendiği belirtildi.

iPhone 8

Yani kısacası raporlar gerçekse eğer Apple iPhone 8 için tasarımı ve teknik özelliklerini belirlediği gibi yeni akıllı telefonları için üretim sürecinin de tamamlanmasını istedi. Apple’ın bu adımı atması demek aslında yeni akıllı telefonların tamamlanması demek.

Beklenenden Önce Mi Çıkacak?

Tüm bu rapor iddialarından sonra söz konusu telefonların çok daha erken çıkabileceği de düşünülüyor. Tabi bir kez daha belirtelim söz konusu iddialar eğer raporlar gerçekse gündeme gelecek olan iddialar.

Fakat bir yandan da raporların gerçek olmasını düşünecek olursak Apple rakiplerini ve müşterilerini bir anda ters köşe yapacak gibi. Bakalım iPhone 8 için ortaya atılan bu kritik iddialar gerçek mi? Gerçekse iPhone 8 akıllı telefonları ne kadar erken çıkış yapacak?

Yorum yapın

Destek Sayfamız Açıldı. Apple ile ilgili tüm sorularına cevap buradaSoru Cevap