+90 216 369 69 59
Apple Servis'e Hoşgeldiniz..

MacBook Onarım

MacBook Onarım

Apple MacBook Pro , MacBook Air ve MacBook Retina ürünleri ile notebook alanında daim iyi işler başarmıştır. Fakat ne yazık ki her elektronik ürün gibi bu tür cihazların da arızaları oluşuyor.

İşte bu esnada biz AppleTamiri olarak devreye giriyoruz. Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz kaliteli hizmetin yanında neredeyse size hiç iş bırakmıyoruz, tüm cihaz teslim, onarım ve geri teslim gibi işlevler tarafımız tarafından yapılmaktadır.

Genel Olarak Onarılabilen Arızalar;

  • Ekranda Görüntü olmaması;

    Keza MacBook Air ve MacBook Pro modellerinde sıkça denk geldiğimiz arızalar arasındadır. Şuana kadar bu arızadan gelen tüm ürünleri başarılı bir şekilde onarmış bulunmaktayız. Ortalama 2 iş günü içerisinde teslim alınıp, onarılıp tekrar size teslim ediyoruz. Daha ne olsun ?

  • Sistem Arızası ;

    MacBook Air , MacBook Pro ve MacBook Retina modellerinde bilindiği üzere Dosya Klasörü resminde ya da Halka İçerisinde Çapraz bir çizgi ile cihaz açılırken karşılaşılan arızadır.Aslen dünyadaki en az veri kaybının yaşandığı işletim sistemine sahip olsanızda bazen böyle arızalar la karşı karşıya kalınabiliyor. Bu durumda da yine adresiniz her zaman ki gibi biziz 🙂

  • Elektrik almıyor ya da Adaptör Işığı Yanmıyor

    Bu arıza en çok rast gelinen arızadır, birçok sebebinin olmasının yanı sıra onarımı karmaşık olan tek işlemdir. Ancak korkacak birşey yok, bunun da başarı ile üstesinden geliyoruz 🙂

Böyle bir arızanız mı var ?  Hemen aşşağıdaki formu doldurun servisimiz ayağınıza gelsin !

Loading...

Yorum yapın